Logo MojaObčina.si
DANES
13°C
5°C
JUTRI
14°C
6°C
Oceni objavo

Uspešen zaključek nogometne sezone v NK Trebnje

V NK Trebnje počasi zaključujemo s tekmovalnim letom 2018/2019, ki je bil za domači klub več kot uspešen. Vse selekcije kluba so se dobro odrezale, predvsem pa mladinci in kadeti z odličnim 3. mestom v 1. kadetski ligi MNZ, starejši dečki z obstojem v 1. ligi MNZ, mlajši dečki z osvojitvijo 1. mesta in uvrstitvijo v višjo ligo in seveda članska selekcija z osvojitvijo prvaka v MNZ ligi in uvrstitvijo v 1. regionalno ligo. Piko na i je dodal še najboljši strelec prvenstva Matic Avsec, ki je z 26 doseženimi zadetki osvojil pokal najboljšega. Tudi dekliške selekcije so osvajale zmage, pri katerih so se izkazale tudi najmlajše selekcije kluba in vse do mlajših dečkov U12, ki so se vrnili iz turnirja iz Avstrije z odličnim 3. mestom. Posebna pohvala tudi Mali šoli nogometa iz Vrtca Mavrica Trebnje, ki nam vsem s svojo številčnostjo daje motivacijo za nadaljnje delo. Športni pozdrav do jeseni!

Leon Lobe, vodja nogometne šole

Oglejte si tudi