Logo MojaObčina.si
DANES
26°C
12°C
JUTRI
23°C
16°C
Oceni objavo

Urejanje osamosvojitvenega spomenika na Medvedjeku

Veterani in veteranke so se v petek, 12. 4. 2024, popoldan lotili urejanja okolice spomenika Osamosvojitvene vojne na Medvedjeku. Ne samo zato, ker v naslednjih tednih pričakujejo več skupinskih obiskov osnovnošolcev, nižjih razredov, ki skladno z učnim načrtom spoznavajo zanimive in posebne kraje v občini, ampak zato, da bo lahko dostop do njega spoštljivo urejen in dostopen.
Ob obisku spomenika na Medvedjeku veterani vsem najavljenim skupinam predstavijo dogajanje in bitko na Medvedjeku leta 1991 in seveda tudi udeležbo, predvsem starih staršev.  
Trava in grmičevje so okoli spomenika zrasli res visoko, pa tudi odpadkov, ki jih odvržejo malomarni obiskovalci parkirišča, je kar veliko.

Oglejte si tudi