Logo MojaObčina.si

Trebnje

DANES
17°C
5°C
JUTRI
21°C
6°C
6067

Klemen in Lara na stopničkah na Češkem

V soboto, 14. 8, in v nedeljo, 15. 8. 2021, je na Češkem v Pragi potekalo tekmovanje v paraplesu   Prague 2021 World Para Dance Sport Interational Competition. Barve slovenske zastave je zastopal tudi občan občine Trebnje Klemen Dremelj s soplesalko Laro Nedeljkovič iz Velikih Lašč. V soboto sta si v finalu v kategoriji Combi Class 2 Latin priplesala stopničke in zasedla odlično 3. mesto, v nedeljo pa sta v kategoriji Combi Class 2 Standard obstala v polfinalu in zaključila na 7. mestu. S prikazanimi nastopi sta zelo zadovoljna, plesno znanje sta v Pragi nadgradila z udeležbo na mednarodnih plesnih delavnicah s svetovno priznanimi tujimi trenerji. V začetku oktobra ju čaka še tekma na Poljskem, v mesecu novembru pa Svetovno prvenstvo v Južni Koreji Ulsan 2021 World Para Dance Sport Championships.

                                                                                                      Breda Košir

Foto: Andrej Novotny

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi