Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 20.11.2018

oblačno
Ponoči bo po nižinah Primorske začelo deževati, v notranjosti pa se bo sneženje okrepilo. Na Primorskem bo pihala zmerna do močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -3 do 1, na Goriškem in ob morju okoli 4 °C.
1°C | 2°C
sreda, 21.11.2018
2°C | 4°C
četrtek, 22.11.2018
5°C | 7°C
petek, 23.11.2018
5°C | 8°C
Opozorila
Ponedeljek, 19.11.2018 ob 16h
V noči na torek bo burja na Primorskem na izpostavljenih mestih presegla hitrost 100 km/h. Predvsem na prehodu med Notranjsko in Primorsko bodo razmere povsem zimske, vidljivost bo krajevno močno zmanjšana, veter bo prenašal sneg.
1°C
2°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

ZMAGA V AJDOVŠČINI


ŠPORT

| |
18.10.2018      14:20
A A

ZMAGA V AJDOVŠČINIDeli:

RK AJDOVŠČINA : RD HERZ ŠMARTNO                                 24 : 29 (12 : 14)

Ajdovščina (13.10.2018) – ŠC Police, sodnika: Boris Košir in Boris Sintič, delegat: Janko Strel.


Ajdovščina:
Velikonja 2, J. Koren 2, Svetik, Vidic 1, Stanič, Pelicon 3, Vasič, Masilo, Bizjak, L. Bratina 2, Breznikar 6, L. Bratina, Tunanovič 6, M. Koren 1, Volk 1, Krauthaker. Trener: Branko Leban.

Herz Šmartno: M. Sadar, Je. Žižek, Ribarič 5, Škrabanja 8, Cirar 2, Justin 3, Zobarič, Rozina, Muratovič, Ju. Žižek, A. Sadar 4, Avsec, Jerina 2, Močnik 2, Kukovica, Žurga 3. Trener: Filip Gradišek.

Sedemmetrovke: Ajdovščina  5 (3), Herz Šmartno  4 (1).

Izključitve: Ajdovščina  4 minute, Herz Šmartno  8 minut.

Diskvalifikacije:


Šmarska ekipa je na gostovanje odpotovala brez kapetana Petra Bahovca, se je pa po poškodbi vrnil Jaka Avsec. Začetek tekme je pripadel domači ekipi, ki je vodila za zadetek ali dva. V vratih je odlično branil izkušeni Brane Krauthaker. Proti koncu prvega polčasa pa so Šmarčani zaigrali bolje, predvsem čvrsto v obrambi. Predvsem Rok Ribarič in mladi Nejc Škrabanja sta našla način, kako premagati domačega vratarja. Ob koncu polčasa vodstvo Herz Šmartna za 2 zadetka. V drugem delu še boljše nadaljevanje šmarske ekipe, ki je začela igrati bolje tako v obrambi in napadu, domači so vse težje prihajali do zadetkov, saj je dobro branil tudi Midhad Muratovič. Po delnem rezultatu  1:9 v obdobju med 40. in 50. minuto je bilo na semaforju že 17:26, tekma je bila že skoraj odločena. Domači so uspeli še malo znižati rezultat, vendar je bila tekma praktično že odločena. Na tekmi se je izkazala celotna ekipa, dobro pa je izkoristil minutažo Nejc Škrabanja, ki je dosegel 8 zadetkov.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI ROKOMETNO DRUŠTVO HERZ ŠMARTNO? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!