Logo MojaObčina.si
DANES
22°C
5°C
JUTRI
22°C
2°C
6781

Vabilo na usposabljanje lokalnih turističnih vodnikov za Turistično destinacijo Rogla - Pohorj

Turistična destinacija Rogla – Pohorje (v nadaljevanju TDRP), ki jo sestavljajo občine Oplotnica, Slovenske Konjice, Vitanje in Zreče, vabi na usposabljanje lokalnih turističnih vodnikov za omenjeno območje.
 
Usposabljanje je namenjeno tako obstoječim turističnim vodnikom, ki bi želeli licenco obnoviti, kakor tudi tistim, ki bi jo želeli pridobiti na novo. Usposabljanje bo potekalo od torka, 7. 2., do sobote, 25. 3. 2023, po v naprej objavljenem urniku. Izobraževanje je pripravljeno v sodelovanju s turistično agencijo Pohorje Tours in lokalnimi ter zunanjimi strokovnjaki iz predmetnih področij. Minimalno število udeležencev je 5, maksimalno pa 15. Kotizacija na udeleženca znaša 50,00 €. Rok za prijavo je petek, 3. 2. 2022. 
 
Če si želite postati turistični vodnik v TDRP, več podrobnosti poiščite TUKAJ in pohitite s prijavo, saj je število mest omejeno.   

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi