Logo MojaObčina.si

Slovenske Konjice

DANES
1°C
-4°C
JUTRI
2°C
-4°C
Deli
963

Uspešni nastopi v Mengšu

Za začetek leta so v SD Trzin med 5. in 7. januarjem 2018 organizirali že 22. mednarodni turnir. Organizirali so ga v prijetnem ambientu Wellness in šport centra Harmonija v Mengšu. V petek so prvič organizirali tekmovanje mešanih parov za Pokal Trzina, v soboto posamično in ekipno tekmovanje za pionirske, mladinske in članske kategorije za Pokal Trzina, v nedeljo pa tekmovanje za 22. skirco Borisa Paternosta.
V petek so nastopili v tekmovanjih mešanih parov:
Enea Golob - Domen Jarni član OSZ Kočevje;
Irena Golob - Jure Sodja član SD Črenšovci;
Alaž Zajamšek -Laura Podobnik SD Trzin.

V soboto pa so posamično nastopili v kategoriji mladinci (54 tekmovalcev) Aljaž Zajamšek, ki je dosegel 10.mesto. V kategoriji mladink ( 43 tekmovalk) je Katarina Fevžer dosegla 10.mesto in v kategoriji članic (19 tekmovalk) sta nastopili Enea Golob ki je zasedla 17.mesto in Irena Golob 14.mesto.

V nedeljo pa sta v enotni konkurenci med ženskami (37 tekmovalk) tekmovali Katarina Fevžer, ki je dosegla 13. mesto in Enea Golob 31. mesto. Svoj nastop pa je imel tudi Aljaž Zajamšek ki je med konkurenco moški kjer je tekmovalo 68 tekmovalcev dosegel 49.mesto.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij