Logo MojaObčina.si

Slovenske Konjice

DANES
1°C
-4°C
JUTRI
-2°C
-3°C
2332

STRELEC LETA 2017

Strelska zveza Slovenije je 13. 12. 2017 v ambientu Gostilne Soklič pri Dobu na že 37. razglasitvi najboljših strelcev v letu 2017 podelila priznanja za športne dosežke, priznanja za organizacijsko delo in seveda proglasila najboljše strelke in strelce po kategorijah. Tudi naša članica KATARINA FEVŽER je dobila dva priznanja :
- prvo za tri državne kadetske rekorde z malokalibrsko puško in
- srebrno odličje v skupnem seštevku državne kadetske lige s puško
Povzetek SZS:

Kadetinja: KATARINA FEVŽER iz Strelskega društva Slovenske Konjice

Članica SD Slovenske Konjice, Katarina Fevžer, ima za sabo odlično sezono, v kateri je osvojila dvojni naslov državne podprvakinje z malokalibrsko puško leže in v trojnem položaju. Zelo izstopajoči pa so tudi njeni trije državni kadetski rekordi z malokalibrsko puško. Zraven tega pa je osvojila še srebrno odličje v skupnem seštevku državne kadetske lige s puško. Katarina Fevžer je prvič osvojila laskavi naslov najboljše strelke leta, kar je lepo priznanje za številne ure strelskega treninga, ki jih opravi.


Prispevek :

 http://www.strelska-zveza.si/index.php/informacije/strelec-leta
  http://www.strelska-zveza.si/index.php/novice/498-strelec-leta-rajmond-debevec-strelka-jasmina-macek

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij