Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 21.01.2018

jasno
Danes bo sončno z nekaj občasne spremenljive oblačnosti, tu in tam bo kakšna manjša ploha. Popoldne bo pihal okrepljen severni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 4 do 9, na Primorskem do 12 °C.
-1°C | 10°C
ponedeljek, 22.01.2018
-3°C | 5°C
torek, 23.01.2018
-2°C | 8°C
sreda, 24.01.2018
0°C | 11°C
četrtek, 25.01.2018
-1°C | 9°C
Opozorila
Nedelja, 21.1.2018 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
-1°C
10°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Z enajstimi tekmovalnimi nastopi doseženih ......


ŠPORT

| |
25.04.2016      13:23
A A

Z enajstimi tekmovalnimi nastopi doseženih šest odličij


V soboto in nedeljo, 23. in 24. aprila 2016 je v Rogaški Slatini potekalo jubilejno 20. državno prvenstvo v twirlingu Slovenije. Udeležilo se ga je tudi 13 članic Twirling kluba Slovenske Konjice. Pod mentorstvom trenerke Tine Makovec so dekleta nastopila v obeh disciplinah - solo in freestyle,tako posamično kot v parih, ter v dveh skupinah.


Veselje ob prejemu pokalov in medalj
Veselje ob prejemu pokalov in medalj
Deli:

Pri posamičnih nastopih je v svoji kategoriji Maruša Ledinek dosegla 2. mesto, Alja Kukovič 3. mesto, Lara Kos 4. mesto, Tinkara Kotnik, Ema Pisanec in Neja Romih pa 7. mesto. Pri solo parih sta Maruša Ledinek in Annemarija Ribič osvojili 2. mesto, Eva Pogorevc in Korina Polutnik pa 3. mesto. Pri freestyle parih sta Eva in Korina osvojili 4. mesto, Zala Žnidarič in Nina Kvas pa 6. mesto.

 

Odlični pa sta bili tudi obe skupini. V kategoriji TEAM NOVINCI so Ema Pisanec, Neja Romih, Tinkara Kotnik, Alina Studenčnik in Alja Kukovič osvojile 1. mesto. Druga skupina, ki so jo sestavljale Eva Pogorevc, Korina Polutnik, Glorija Podkrižnik, Nina Kvas, Zala Žnidarič, Lara Kos in Alja Kukovič pa je v kategoriji TEAM mlajše deklice dosegla 3. mesto.

Hvala vsem staršem in navijačem za podporo s tribun ter spremljevalkama Mileni Kvas in Vilmi Ledinek, ki sta poskrbeli, da so dekleta na tekmovanju izgledala res tipi top od glave do pet.

0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI TWIRLING KLUB SLOVENSKE KONJICE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


TWIRLING KLUB SLOVENSKE KONJICE
TWIRLING KLUB SLOVENSKE KONJICE
ULICA BORISA VINTERJA 2A
Tel:041 851 871

Bodite prvi pri oddaji mnenja.