Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 17.10.2017

delno oblačno
Ponoči bo jasno, po nižinah in ob morju bo ponovno nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 9, ob morju do 12 stopinj C.
6°C | 23°C
sreda, 18.10.2017
7°C | 22°C
četrtek, 19.10.2017
4°C | 21°C
petek, 20.10.2017
5°C | 21°C
sobota, 21.10.2017
6°C | 19°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
23°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Podmladek v Twirling klubu Slovenske Konjice


ŠPORT

| |
16.10.2014      14:21
A A

Podmladek v Twirling klubu Slovenske KonjiceNove članice
Nove članice
Deli:

Twirling je zelo mlad šport z ameriškimi koreninami. Gre za preplet plesnih, gimnastičnih in akrobatskih elementov z rekvizitom twirling palico. V Sloveniji segajo začetki twirling športa v leto 2005. Od takrat deluje v občini tudi Twirling klub Slovenske Konjice. V tem času se je plesa s palico naučilo preko 30 športnikov - fantov in deklet, ki so dosegli odlične rezultate na državnih prvenstvih.  Trenerka v klubu je Tina Makovec. V začetku letošnjega šolskega leta sta twirling šport predstavili na številnih osnovnih šolah dolgoletni članici kluba Maruša Ledinek in Zala Slapnik, videli ste nas lahko tudi Konjičkovem in Žiškem popoldnevu. Veseli smo, da je zanimanje za to zvrst  športnega plesa veliko in pozdravljamo medse vse nove članice.  V septembru in oktobru so se nam pridružile: Annemarija Ribič, Clea Plankl, Enya Grgurič, Eva Pogorevc, Glorija Podkrižnik, Karin Žnidarko, Korina Polutnik, Lana Slatenšek,  Maša Štante, Nina Kvas, Tinkara Jošt in Zala Žnidarič. Dobrodošle!
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI TWIRLING KLUB SLOVENSKE KONJICE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


TWIRLING KLUB SLOVENSKE KONJICE
TWIRLING KLUB SLOVENSKE KONJICE
ULICA BORISA VINTERJA 2A
Tel:041 851 871

Bodite prvi pri oddaji mnenja.