Logo MojaObčina.si
DANES
8°C
-7°C
JUTRI
8°C
-7°C
14468

Predvolilni kafe v Mladinskem centru Dravinjske doline

Pretekli četrtek je v Mladinskem centru Dravinjske doline potekal Predvolilni kafe s kandidati in kandidatkami za občinske svetnike in svetnice ter za župana Občine Slovenske Konjice. Osnovni namen dogodka je bil, da se ob lokalnih volitvah 2022 prispeva h kakovostni predvolilni debati, ki obsega teme, ki so pomembe za mlade in za razvoj lokalne skupnosti. Ključni cilj je, da se vključi mlade, da odprejo teme, ki so aktualne v času predvolilne kampanje in da se jih ozavesti o pomenu vključevanja v lokalne procese odločanja ter o pomembnosti udeležbe na volitvah. Mladim je zelo pomembna prihodnost naše občine, kar so tudi poudarili v zaključnih mislih. »Takšni dogodki so zelo dobrodošli, tako za mlade kot za kandidate in kandidatke, saj se drugače ne srečajo v tako odprti obliki,« je ob zaključku dogodka poudarila direktorica MCDD, Neža Pavlič Brečko.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi