Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 18.11.2017

pretežno oblačno
Danes se bo od severozahoda povečini delno zjasnilo, le po nižinah osrednje in jugovzhodne Slovenije bo ostalo precej nizke oblačnosti. Predvsem ponekod v vzhodni Sloveniji bodo sprva še občasne padavine. Burja na Primorskem bo slabela in do večera ponehala. Najvišje dnevne temperature bodo od 4 do 9, na Primorskem do 14 °C.
4°C | 10°C
nedelja, 19.11.2017
-1°C | 10°C
ponedeljek, 20.11.2017
-4°C | 10°C
torek, 21.11.2017
0°C | 10°C
sreda, 22.11.2017
4°C | 13°C
Opozorila
Sobota, 18.11.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
4°C
10°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

POTREBUJEMO JUNAKE - 72 ur brez kompromisa


SREDNJA ŠOLA, SOSED SOSEDU, PROSTOVOLJSTVO, VERSKE, VSEŽIVLJENJSKO UČENJE

| |
27.10.2014      9:58
A A

POTREBUJEMO JUNAKE - 72 ur brez kompromisa


72 ur brez kompromisa je mednarodni projekt prostovoljnega dela za mlade, ki se že več let izvaja v nekaterih evropskih državah, letos pa se že tretjič tudi v Sloveniji. Akciji se pridružujejo tudi konjiški skavti in vas vabijo k sodelovanju.


Deli:

V okviru projekta skupine mladih, starih med 14 in 30 let, v samo treh dneh uresničijo projekt oziroma nalogo, ki jim bo zadana. Vsi projekti bodo vezani na dobrodelnost v domačem kraju skupine. Mladi bodo delali po načelu mladi iz kraja za kraj in spreminjali stvari tam, kjer živijo. Poseben čar akcije pa je, da se vsi projekti začnejo in končajo hkrati. Tako bo letos med 26. in 29. oktobrom 365 mladih junakov v 30 krajih po Sloveniji delalo dobra dela.

AKCIJI SE PRIDRUŽUJEJO TUDI KONJIŠKI SKAVTI IN SKAVTINJE. Skupina popotnikov in popotnic ter voditelji se bodo lotili izziva, ki jim bo zadan, izvedeli pa so ga tik pred zdajci. 

 

Pridružite se konjiškim skavtom pri njihovi "brezkompromisni" akciji gradnje otroškega igrišča v Studenicah pod geslom "Sreča za male in velike otroke". Od ponedeljka do srede bodo postavili gugalnico, stojalo za kolesa in ravnotežnostni poligon. Danes se selijo v studeniške konce, v sredo pa bo sledila otvoritev igrišča s krajani Studenic in sodelovanju s TD Studenice. 


Več o dogodku lahko preberete tudi Facebooku


Posameznike konjiški skavti vabijo, da pridete pomagati s pridnimi rokami ali pa materialom, hrano, pijačo, obiskom ...  seveda lahko pridete kar naokoli, če pa potrebujete več informacij pa vam bodo skavti na voljo na njegovi.sojezdeci@gmail.com ali na 041 970 583 (Maruša).


LAHKO SE JIM PRIDRUŽITE TUDI VI! :)
Priloge:
PDF
njegovisojezdeci-srecazamaleinvelikeotroke.pdf
32063_njegovisojezdeci-srecazamaleinvelikeotroke.pdf (288,57 KB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Slovenske Konjice!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
November 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
18.11.201 | Tečaji in delavnice
Želiš ZRASTI v kreativnega podjetnika, podjetnico?

Bodite prvi pri oddaji mnenja.