Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 21.10.2017

pretežno oblačno
Danes bo na zahodu zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko rosi. Drugod bo dokaj sončno, predvsem v Prekmurju bo še možna jutranja megla. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 22 stopinj C.
6°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
8°C | 14°C
ponedeljek, 23.10.2017
6°C | 15°C
torek, 24.10.2017
4°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
6°C | 16°C
Opozorila
Sobota, 21.10.2017 ob 7h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
20°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

V Konjicah silvestrovali na prostem


DOGODKI

| |
05.01.2015      15:53
A A

V Konjicah silvestrovali na prostem


Konjičani so tudi letos priredili veliko silvestrovanje na prostem. V okviru Zimske pravljice so na Mestnem trgu odštevali skupaj z županom, Miranom Gorinškom, se veselili ob konjiški penini Zlatega griča, se greli ob ognjih in ponudbi lesenih hišic Zimske pravljice ter prvi dan v letu 2015 pričakali ob dobri glasbi.


Odštevanje ... Tik pred skokom v novo leto ...
Odštevanje ... Tik pred skokom v novo leto ...
Deli:
Kljub izjemno nizkim temperaturam so Mestni trg v Slovenskih Konjicah tudi letos napolnili obiskovalci, ki so si najdaljšo noč v letu želeli preživeti ob dobri glasbi in v dobri družbi. Za pravi ritem so od 22. ure najprej skrbeli mladi glasbeniki narodno-zabavnega ansambla Veseli potepuhi, nato pa oder prepustili trubaški zasedbi D'Palinka Band s katerimi so Konjičani skočili v novo leto 2015. Zadnje minute so odštevali skupaj z županom, Miranom Gorinškom, ki je voščil vsem prisotnim in simbolno odprl steklenico Konjiške penine, s katero so kasneje lahko nazdravili tudi obiskovalci, med katere so organizatorji razdelili steklenice te žlahtne konjiške kapljice. Za toplo vzdušje in okusno ponudbo so v lesenih hiškah konjiške Zimske pravljice, ki je Konjičane in ostale obiskovalce razveseljevala v decembru, skrbeli lokalni ponudniki. Hvala vsem, ki ste bili del konjiške Zimske pravljice 2014 in srečno ter uspešno 2015.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI TIC SLOVENSKE KONJICE? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


TIC SLOVENSKE KONJICE
TIC SLOVENSKE KONJICE
Stari trg 27
Tel:(03) 759 31 10

Bodite prvi pri oddaji mnenja.