Logo MojaObčina.si
DANES
27°C
12°C
JUTRI
29°C
14°C
Oceni objavo

ODI v Izoli

V začetku meseca maja so članice in člani Območnega društva invalidov Dravinjske doline – ODI- dopustovali ob slovenski obali. V velikem številu so teden preživeli v neposredni bližini izolske marine, v hotelu Delfin. Udeležili so se številnih aktivnosti, ki jih ponuja Delfin, hkrati pa so spoznavali še lepote te slovenske obale. Nekateri  so se z avtobusom odpeljali do Kopra ali Pirana, pa čez mejo pokukali  na italijansko stran. Sprehodili pa so se tudi ob obali do središča Izole. Razvajali so se v morski vodi hotelskih bazenov. Tudi večeri so bili namenjeni veselemu druženju. Popestrili so jih pevski zbori, folklorne skupine ter živa muzika, ko so lahko peli in plesali. Vrnili so se polni nepozabnih doživetij.

Oglejte si tudi