Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.10.2017

oblačno
Danes bo oblačno. Zjutraj bo na zahodu začelo deževati, padavine bodo čez dan zajele vso državo. Predvsem v južni Sloveniji bodo tudi nevihte s krajevnimi nalivi. Zapihal bo okrepljen severni do severovzhodni veter, na Primorskem popoldne zmerna do močna burja. Meja sneženja se bo proti večeru spustila do nadmorske višine okoli 1200 m, v noči na ponedeljek pa tudi pod 1000 m. Najvišje dnevne temperature bodo od 8 do 14, na Primorskem do 18 stopinj C.
8°C | 14°C
ponedeljek, 23.10.2017
6°C | 12°C
torek, 24.10.2017
3°C | 16°C
sreda, 25.10.2017
4°C | 16°C
četrtek, 26.10.2017
5°C | 20°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 6h
Danes popoldne bo na Primorskem zapihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
8°C
14°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Medijska družina: Radio Rogla, NOVICE


KULTURA, POSLOVNE, SOSED SOSEDU, OBVESTILA

| |
26.08.2014      18:37
A A

Medijska družina: Radio Rogla, NOVICE


Lokalni časopis NOVICE in RADIO ROGLA sta člana medijske družine, ki združuje pet lokalnih časopisov in regionalni radio ter skrbi za regionalni spletni portal www.novice.si.


Medijska družina NOVIC in Radia Rogla.
Medijska družina NOVIC in Radia Rogla.
Deli:

Sedež časopisa NOVICE in RADA ROGLA je v Slovenskih Konjicah, v naši družini pa so s sedežem v svojih krajih še mestni časopis CELJAN, časopis ROGAŠKE NOVICE (oba sta tednika), časopis ŠENTJURSKE NOVICE in BISTRIŠKE NOVICE (oba mesečnika).

 

Naši poslušalci in bralci nas imajo radi, ker smo jim blizu, nam zaupajo in nas poznajo že vrsto let. Poslušajo in berejo nas v velikem delu Savinjske statistične regije in delu Podravske, sami pa raje rečemo, da v največjem delu Štajerske.

Skupaj imamo v časopisih 46.500 bralcev, okrog 30 tisoč rednih poslušalcev, doseg spletnega portala pa je 110 tisoč ogledov mesečno.

 

Radio Rogla je najbolj poslušan radio v ne-mestnih občinah med Celjem in Mariborom. Radijska ciljna skupina je aktivna populacija, torej 25+ na Štajerskem. Izbrana pop glasba, moderna radijska shema s kratkimi govornimi vhodi moderatorjev.

Tednik NOVICE izdajamo že 24. leto. Vsak četrtek izhaja 3.600 izvodov. Pokriva območje Slovenskih Konjic, Zreč, Vitanja in Oplotnice.

 

Medijska družina je vir informacij, saj zberemo, izberemo in dostavimo. Smo graditelj skupnosti, saj povezujemo in smo so-ustvarjalec skupne prihodnosti, saj razumemo svoje bralce in poslušalce.

 

Vse o nas najdete na www.radiorogla.si, www.novice.si.

Dejavni smo tudi na družabnih omrežjih Facebook in Twiter. Obiščite nas.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI NOVICE, d. o. o.? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


NOVICE, d. o. o.
NOVICE, d. o. o.
ŠKALSKA CESTA 7
Tel:(03) 757 45 10

Bodite prvi pri oddaji mnenja.