Logo MojaObčina.si
DANES
18°C
13°C
JUTRI
22°C
6°C
Oceni objavo

Jurjevanje 2023 | Hvala za vse

Spoštovani soustvarjalci Jurjevanja!                                                                  

Trudimo se, da življenje v naših krajih utripa v ritmih ohranjene tradicije. Tradicionalne prireditve ponujajo edinstvena doživetja pristne slovenske kulture in umetnosti za obiskovalce in ustvarjajo prijetno vzdušje za življenje tukajšnjih prebivalcev.

Tradicionalno Jurjevanje z Jurijevim festivalom kulinarike in domačih obrti je za nami! Bilo je veselo, ubrano, zabavno, ustvarjalno, okusno, dišeče, slovensko …

S pestrim pouličnim kulturnim in ustvarjalnim dogajanjem, kakor tudi s kulinarično ponudbo, ročnodelskimi izdelki, vožnjami s  kočijami, prikupnimi malimi živalmi, raznimi otroškimi animacijami in likovno ter gledališko ustvarjalnostjo ste navduševali obiskovalce, za kar sem vam iskreno zahvaljujemo in vas vabimo k sodelovanju tudi prihodnje leto.

Hvala za vse.

Organizatorji konjiškega Jurjevanja

Oglejte si tudi