Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 21.11.2017

pretežno jasno
Popoldne bo zmerno, ponekod tudi pretežno oblačno. Zapihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 6 do 13 °C.
2°C | 14°C
sreda, 22.11.2017
2°C | 14°C
četrtek, 23.11.2017
1°C | 13°C
petek, 24.11.2017
1°C | 14°C
sobota, 25.11.2017
4°C | 14°C
Opozorila
Torek, 21.11.2017 ob 12h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
14°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Dogodki

4. KONJIŠKI MARATON - Maraton z dušo


Šport
 | 
25.09.2016, 9:00 - 14:30
A A

4. KONJIŠKI MARATON - Maraton z dušo


Kje: Prizorišče Slovenske Konjice, Mestni trg 2, 3210 Slovenske Konjice
Kdaj: 25.09.2016, 9:00 - 14:30
Prodajna mesta: www.konjisimaraton.siPESTRO SPREMLJEVALNO DOGAJANJE - 2 ODRA V SLOV. KONJICAH, SPODBUDA OB PROGI IN PRELOMNA TOČKA V ZREČAH 

V Slovenskih Konjicah bo v nedeljo vršalo od dogajanja. Ritem bitju srca bo iz zvočnikov glavnega odra narekovala glasbena skupina Take off, v prireditvenem šotoru pa se jim bo pridružil še ansambel Banovšek. Da ne bo dolgčas niti ob progi bodo poskrbeli člani Godbe na pihala Slov. Konjice, in muzikantje s harmonikami, na prelomnici 5-ih kilometrov pa bo za dobro razpoloženje poskrbel DJ.

Nasmeške tekačev in obiskovalcev bo lovila fotografska ekipa Sportide, niti programa pa bosta v Slovenskih Konjicah prepletala moderatorka Tjaša Kangler in strokovni komentator Peter Kavčič. Da bo doživetje popolno, bosta v Zrečah skrbela še povezovalka Urška Firer in strokovni komentator Domen Žnidarič.

Posebej zabavno bo seveda tudi za najmlajše – ekipa Vzajemne obljublja nepozabno animacijo, mlade tekače pa bodo na otroških tekih spodbujale maskote žabec Zrečko, Zlodej in Konjiški zmaj.

Dogajanje se bo po ob poldnevu preselilo v prireditveni šotor, kjer bo ob zabavnem programu in ob slavnostni podelitvi medalj na voljo še jedača in pijača. Nepozabno doživetje zagotovljeno!

DOBRODOŠLI NA STOJNICE 

Tekaško prireditev bo v startno-ciljnem prostoru popestrila kopica dogajanja, ki bo obiskovalce in navijače navduševala od 9. ure naprej. Na stojnicah se bodo predstavili lokalni proizvajalci domačih dobrot - Zeliščni vrt Majnika, ki bo ponujal eko zelišča in soli lastne proizvodnje ter odličen domač brezplačen izotonični napitek, izletniška kmetija Lopan – Marvita, ki bo ponujala domače testenine, piškote, sokove in druge dobrote, kmetija Lamperček, ki bo ponujala različne domače mlečne izdelke, turistična kmetija Arbajter, ki bo ponujala domače suhe mesnine, dobrodošlico pa vam bodo izrekli tudi predstavniki TIC Slov. Konjice in Zreče, ki bodo predstavljali turistično ponudbo destinacije.

Dogajanje v samem centru mesta pa smo letos oplemenitili še z dodatno ponudbo, posebej namenjeno vsem tekačem, ki jo lahko najdete tukaj. Vzemite si torej še kakšen trenutek več ter raziščite Dravinjsko dolino in njene lepote.

Se vidimo zadnjo nedeljo v septembru - na maratonu z dušo!


Lokacija: Prizorišče Slovenske Konjice
Deli z ostalimi:
Komentiraj dogodek

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta dogodek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!