Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

DANES
8°C
6°C
JUTRI
4°C
-2°C
2211

Anketa za pripravo Strategije turizma v MO SG za obdobje 2021-2025

Javni zavod Spotur Slovenj Gradec pripravlja STRATEGIJO TURIZMA V MO SG ZA OBDOBJE 2021-2025, kjer želi poleg strokovne javnosti vključiti tudi javno mnenje o prihodnosti turizma v mestni občini Slovenj Gradec. Vljudno vas vabimo k sodelovanju, saj lahko skupaj z vami in vašimi odgovori dobimo vpogled v želene smernice razvoja turizma, izhodišča za izboljšanje trajnostnega poslovanja in razvoja turistične destinacije.

 

Anketa je anonimna, za izpolnjevanje boste potrebovali približno 15 minut časa. Zbrani podatki bodo obravnavani strogo zaupno, analizirani na splošno in uporabljeni izključno za pripravo tega strateškega dokumenta.

 

Dostop do ankete: https://www.1ka.si/a/307017

 

Za vaše sodelovanje se vam prijazno zahvaljujemo. 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi