Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

DANES
31°C
15°C
JUTRI
32°C
14°C

Priložnostni poštni sklop in filatelistična razstava ob 100. obletnici rojstva akademskega slikarja Karla Pečka

Koroško filatelistično društvo, Koroška galerija likovnih umetnosti in Mestna občina Slovenj Gradec so v spomin na 100. obletnico rojstva akademskega slikarja Karla Pečka pripravili priložnostni poštni sklop avtorja arh. Boruta Bončine. Izmed vseh delov sklopa so v turistični pisarni za prodajo na voljo priložnostna pisemska ovojnica, razglednica in dve osebni poštni znamki (nominali A in B). Priložnostni poštni žig bo vse do 20. oktobra v uporabi na pošti. 

V preddverju turistične pisarne (Glavni trg 24) pa bo do 12. oktobra na ogled priložnostna filatelistična razstava Jožeta Kebra, ki zaokrožuje celoten filatelistični sklop. 

Vabljeni!

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi