Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

DANES
11°C
-4°C
JUTRI
13°C
-4°C
Deli
5749

Oživljamo mestno jedro Slovenj Gradca - Poletje v mestu Slovenj Gradec

Poletje je tukaj, z njim pa prihaja nov poletni projekt, ki bo pomagal oživeti mestno jedro našega mesta.

Mestna občina Slovenj Gradec in Javni zavod Spotur sta se povezala z lokalnimi ponudniki gostinskih storitev iz mestnega jedra in skupaj smo pripravili zanimiv program, ki bo zadovoljil vse okuse in različne generacije ter bo potekal na raznih lokacijah v mestnem jedru Slovenj Gradca ob vikendih vse do konca poletja. Program bo dopolnil prireditve v okviru Slovenjegraškega poletja, ki ga tudi letos organizira Kulturni dom Slovenj Gradec v sodelovanju z Mestno občino Slovenj Gradec.

Z dogodki pričenjamo že ta petek, 21. junija.

Celoten program prireditev, ki smo jih zbrali pod skupni slogan Poletje v mestu Slovenj Gradec, si lahko ogledate v prilogah.

Vabimo vas na poletno druženje v mestno jedro Slovenj Gradca!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi