Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

JUTRI
3°C
-1°C
PON.
5°C
-4°C
7120

UNLOCK Slovenj Gradec

Novo v Slovenj Gradcu - napeta zunanja pustolovska igra Unlock. 

Preizkusite igrivo mestno pustolovsko igro, ki deluje na podlagi elementov igre "Escape Room" (sobe pobega). Z reševanjem ugank in odklepanjem ključavnic na večkrat zapečateni leseni knjigi odkrijte kakšne skrivnosti skriva mesto, kjer sredi trga kraljuje napis "Središče sveta". Spopadite se z zgodbo, povezano z mestno zgodovino in nekdanjimi uglednimi meščani, se prebijte skozi sedem zabavnih preizkušenj in se ob tem izvrstno zabavajte na prostem na različnih lokacijah v mestnem središču!

 

Zberite sorodnike, prijatelje ali sodelavce, sestavite ekipo 2-5 igralcev in se prepustite zabavi. Svoj termin rezervirajte na www.slovenjgradec.escape-room.si ali na telefonski številki 02 88 12 115

Vabljeni na raziskovanje mestnega središča Slovenj Gradca. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi