Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

DANES
11°C
0°C
JUTRI
13°C
-4°C
Deli
2179

Center za krepitev zdravja - CKZ Zdravstvenega doma Slovenj Gradec

V Zdravstvenem domu Slovenj Gradec smo se v letu 2017 prijavili skupaj z Zdravstvenim domom Dravograd na razpis Ministrstva za zdravje, ki je sofinanciran s strani evropske unije. Bili smo uspešni in izbrani kot eno izmed 25 okolij v Sloveniji, kjer bo potekala nadgradnja in razvoj preventivnih programov.
Namen projekta je krepitev javnozdravstvene vloge zdravstvenih domov (ZD), izvajanje nadgradenj preventivnih pregledov za otroke in mladostnike, preventivnih obravnav za ogrožene otroke in mladostnike ter izvajanje integrirane preventive kroničnih bolezni na primarni ravni zdravstvenega varstva, vključevanje ranljivih oseb v preventivno zdravstveno varstvo ter uvajanje modela skupnostnega pristopa za krepitev zdravja in zmanjševanje neenakosti v zdravju v lokalnih skupnostih.
V CKZ so za vas pripravili VIDEO predstavitev, ki si jo lahko ogledate na povezavi https://youtu.be/-W41HsHCcWI
Vabljeni k ogledu filmčka in tudi k preventivni obravnavi.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi