Logo MojaObčina.si

Slovenj Gradec

DANES
28°C
14°C
JUTRI
30°C
14°C
2814

Brezplačne delavnice v Zdravstvenem domu Slovenj Gradec

V Zdravstvenem domu Slovenj Gradec vam v okviru preventivnih programov ponujamo tudi brezplačne delavnice, o katerih vas obveščamo na svoji spletni strani, v zavihku Center za krepitev zdravja - aktivnosti CKZ ali v zavihku CINDI - Aktualno.
15. novembra 2018 ob 17. uri vabimo na prvo delavnico Spoprijemanje s tesnobo, ki bo potekala v štirih srečanjih po 90 minut in je brezplačna!

Na srečanjih bomo spoznali znake in simptome tesnobe in razloge za razvoj le-te. Seznanili se bomo z načini zdravljenja. Govorili bomo tudi o delovanju in medsebojni povezanosti naših misli, čustev in vedenja, ter spoznali načine preprečevanja tesnobe.

Na delavnico  lahko pripeljete tudi svojce, s seboj pa prinesite kartico zdravstvenega zavarovanja in očala, če ste slabovidni.

Katarina Krenker, dipl. m. s., Koordinator programa za krepitev zdravja za odrasle
  

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi