Logo MojaObčina.si
JUTRI
18°C
8°C
SOB.
16°C
7°C

Podjetniški večer z Damijanom Gancem

Predzadnjo akademijo prostovoljskega dela smo namenili podjetniški zgodbi Damijana Ganca, vodji programov na Družinskem inštitutu Zaupanje v Sevnici, družinskemu terapevtu in avtorju knjige »Izzivi očetovstva po ločitvi«. Velikokrat slišimo vzpodbude ali motivacijske govore v stilu »Sledi svojim sanjam, sledi svojemu srcu!« in »Upaj si, drzni si, ustvari!«. Veliko sanj umre z nami, ker si nismo znali prisluhniti, smo odlašali ali pa smo preprosto obupali. V pogovoru z Damijanom pa smo želeli izvedeti, kaj je bilo tisto, kar je on želel doseči, imeti in zaživeti in kateri je bil prelomni trenutek v njegovem življenju, ki je odločal ali bo tkal zgodbo o uspehu ali porazu. Prav tako nas je zanimalo, kaj ga je motiviralo in gnalo naprej, ko so prišli trenutki negotovosti, dvoma, katerih metod se je posluževal za lastno regeneracijo, katere podjetniške in osebnostne kompetence si je moral pridobiti, kaj bi svetoval vsem, ki se odločajo, da bi stopili na samostojno pot ali pa so že podjetniki začetniki.

Pogovor si lahko ogledate na FB strani Mladi v Sevnici in Večgeneracijski center Posavje Sevnica.

Program VGC Posavje Sevnica poteka v sodelovanju s KŠTM Sevnica,  omogočajo pa ga MDDSZEM, ESS in Občina Sevnica. 

 

Družinski inštitut Zaupanje,

Margareta Lešnik, strokovna sodelavka

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi