Logo MojaObčina.si

Sevnica

DANES
12°C
-2°C
JUTRI
11°C
4°C
Deli
8476

Nepozaben dan na OŠ Sava Kladnika Sevnica

V četrtek, 4. maja, je bil za vse nas prav poseben dan. Po malici, 4. šolsko uro, smo se vsi učenci in učitelji naše šole odpravili v športno dvorano. Nismo vedeli, kaj nas čaka, zato smo polni pričakovanja vstopili v dvorano, v kateri so se zbrali predstavniki različnih športnih društev in organizacij. Program se je začel z nastopom Modre minute, mladinskega pevskega zbora in instrumentalne glasbene skupine naše šole. Po nastopu izjemno nadarjenih glasbenikov sta ravnateljica in pomočnik ravnateljice vsem učencem, ki so lani in letos dosegli zavidljive rezultate na državni ravni, čestitala in podelila simbolične nagrade. Učencev športnikov z nazivom državni prvak in osvojenimi izjemnimi rezultati na ravni države je bilo 50, kar dokazuje, da je naša šola res športna. Po čestitkah našim športnikom je ravnateljica napovedala posebnega gosta, Marka Soršaka Sokija. Vrhunski glasbenik je takoj popestril vzdušje in navdušil navzoče, saj je na oder povabil učence in ti so zaigrali na različne inštrumente. Kmalu je razkril namen svojega obiska: skupaj s Študentskim klubom Sevnica je naši šoli podaril kar tri glasbila. Učenci smo bili presenečeni, pa tudi navdušeni in nadvse hvaležni, saj bomo zdaj lahko uporabljali nove bobne, akustično in električno kitaro. Da smo bili res veseli novega darila, dokazujejo fotografije in zapis našega drugošolca Bora: »Zelo lepo je bilo bobnati z Markom. Počutil sem se zelo dobro. Nikoli še nisem bobnal.«

Učenci OŠ Sevnica se iskreno zahvaljujemo vsem, ki so kakorkoli pripomogli k temu, da lahko ustvarjamo glasbo z novimi inštrumenti. Trikrat hura za Sokija in ekipo.

 

Novinarski krožek OŠ Sevnica

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij