Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 18.11.2018

oblačno
Danes bo v zahodni Sloveniji delno jasno, drugod pretežno oblačno. Predvsem na Kočevskem bo občasno naletaval sneg. Pihal bo vzhodni veter, na Primorskem zmerna do močna burja, ki bo čez dan nekoliko oslabela. Najvišje dnevne temperature bodo od 1 do 5, na Goriškem in ob morju do 10 °C.
1°C | 4°C
ponedeljek, 19.11.2018
2°C | 3°C
torek, 20.11.2018
2°C | 2°C
sreda, 21.11.2018
2°C | 4°C
četrtek, 22.11.2018
4°C | 6°C
Opozorila
Nedelja, 18.11.2018 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
1°C
4°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

NASTOP V CANKARJEVEM DOMU


KULTURA, DRUŠTVA

| |
17.10.2017      8:38
A A

NASTOP V CANKARJEVEM DOMUDeli:

17.f3žo

26. september  2017

Cankarjev dom v Ljubljani

1.nastop:  MePZ  DU Šentrupert, ob 13.50 na tako imenovanem  Odprtem odru. Mimo so prihajali stalno novi obiskovalci  in nastopajoči, tako, da so  z veseljem nastopale skupine. Vsebina nastopa z naslovom: TAKO SE IMAMO PRI NAS NA DOLENJSKEM. je lepo odmevala z odra! Res smo dobro zapeli. Poslušali  so nas z navdušeno, saj je bil program zelo všečen, kar se je videlo na obrazih vseh prisotnih. Kasneje pa so imele tudi njihove roke  polno dela. Naš odhod z odra je bil potrjen z zadovoljstvoM. 
2. nastop istega dne, ob 16. uri v Linhartovi dvorani. Vsebina je bila popolnoma druga. Dvorana je bila nabito polna. Odziv publike je bil izjemen. Mi  kot zbor pa zelo, zelo zadovoljni.                                                                V dokaz nimamo slik, imamo pa vstopnice, ter priznanje za vsak nastop posebej!Ker smo bili v programu prvi, smo vse ostale nastopajoče še tri debele ure spremljali na balkonu. Bilo je zanimivo, vendar pa smo s ponosom ugotavljali , da je bila naša naloga izpeljana več kot odlično in to na obeh 
koncertih. Res je bil užitek, saj so naši pogovori pripeljali do ugotovitve, da marsikateri  pevec  z našega zbora še ni videl notranjosti CD, večina pa niti zunanjosti ne! Kramljali smo, se nasmejali  in zraven ugotavljali ,kje vse smo že nastopili!                                                                                                                                        Mimogrede lahko povemo, da nam je včasih hudo, ker nas povabijo še kam izven kraja na nastop, mi pa nimamo za skupni prevoz do lokacije nastopa! Pa vseeno, v CD smo bili tako že drugič, kar pa  tudi ni od muh!  Dobro nam dene, če kam gremo!                                                                                                                         Dobro nam dene, če nastopamo! 
Dobro nam dene,ko pridemo na vaje!                                                                                                                      Na vajah imamo večkrat tudi tolažbo, še posebno ob rojstnih dnevih vsakega posameznika. Dejansko je tudi to dobro, saj nam vsaka pozornost doda nov elan za delovni zagon, pa če kdo ob zunaj to opazi , ali pa ne!                                                                                                                                                                      Staramo se z ljudsko pesmijo in dokler bomo peli, bomo še bolj ustvarjalni in še bolj veseli. Če ne verjamete, pridite k nam na vajo. Ne bo vam žal, saj pesem daljša naše življenje! 
Z veseljem  sestavila črke v besede!

Duška Lah Peček
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DRUŠTVO UPOKOJENCEV ŠENTRUPERT? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


DRUŠTVO UPOKOJENCEV ŠENTRUPERT
DRUŠTVO UPOKOJENCEV ŠENTRUPERT
ŠENTRUPERT 0044
Tel:

Bodite prvi pri oddaji mnenja.