Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 30.06.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo spremenljivo oblačno, občasno bodo še nastajale krajevne plohe in nevihte. Več sonca bo na vzhodu države. Pihal bo okrepljen jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 20 do 27 stopinj.
16°C | 25°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 26°C
nedelja, 02.07.2017
15°C | 28°C
ponedeljek, 03.07.2017
13°C | 27°C
Opozorila
Četrtek, 29.6.2017 ob 15h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
25°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Zasedanje otroškega parlamenta na temo ......


OSNOVNA ŠOLA, LOKALNE SKUPNOSTI

| |
05.06.2015      16:53
A A

Zasedanje otroškega parlamenta na temo Izobraževanje in poklicna orientacijaDeli:

V petek, 5. junija 2015, je v sejni sobi Občine Šempeter-Vrtojba tudi letos zasedal otroški parlament Osnovne šole Ivana Roba Šempeter pri Gorici. Tema letošnjega 25. otroškega parlamenta je bila »Izobraževanje in poklicna orientacija«. Učenci so tematiko obravnavali v okviru razrednih ur po sklopih: kakšne vrste izobraževanj poznamo, kaj vpliva na izbiro poklica in kako ga sploh pridobimo, kateri so poklici prihodnosti in kaj pravzaprav pomeni vseživljenjsko izobraževanje. Dvajset predstavnikov učencev od 6. do 9. razreda je županu Milanu Turku predstavilo ugotovite, želje in pomisleke ter ga ob enem povprašalo o načrtih občine v zvezi z raznimi potrebami in željami, ki jih imajo sami in njihovi sošolci.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.