Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 20.11.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo povečini sončno. Najvišje dnevne temperature bodo večinoma od 5 do 10, na Primorskem do 13 °C.
-1°C | 12°C
torek, 21.11.2017
-1°C | 12°C
sreda, 22.11.2017
3°C | 14°C
četrtek, 23.11.2017
5°C | 12°C
petek, 24.11.2017
5°C | 14°C
Opozorila
Ponedeljek, 20.11.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
-1°C
12°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Obisk gospodarske delegacije iz Azerbajdžana


GOSPODARSTVO

| |
03.09.2015      17:07
A A

Obisk gospodarske delegacije iz AzerbajdžanaDeli:
V okviru programa sedemdnevnega gospodarskega obiska potencialnega investitorja iz Azerbajdžana v Sloveniji je delegacija predstavnikov podjetja Formag-Baku LLC v četrtek, 3. septembra, obiskala tudi Občino Šempeter-Vrtojba. Delegacijo, ki sta jo na Goriškem spremljala mag. Janez Topolšek iz Ministrstva RS za gospodarski razvoj in tehnologijo ter Tanja Drobnič iz Javne agencije Republike Slovenije za spodbujanje podjetništva, inovativnosti, tehnološkega razvoja, investicij in turizma (SPIRIT Slovenija), pridružili pa so se jim še predstavniki Mestne občine Nova Gorica in RRA severne Primorske, je sprejel in gostil župan Milan Turk ter jim predstavil možnosti morebitnih skupnih naložb v naši občini. Beseda je tekla predvsem o možnostih ustanovitve in delovanja logističnega podjetja na našem območju.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.