Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

delno oblačno
Zvečer bo oblačno s padavinami, tudi posameznimi nevihtami, ki bodo ponoči od zahoda slabele in do jutra že večinoma ponehale. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem sprva močna burja, ki bo postopno slabela in do jutra ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 8, ob morju okoli 11 stopinj C.
7°C | 18°C
torek, 24.10.2017
2°C | 20°C
sreda, 25.10.2017
4°C | 21°C
četrtek, 26.10.2017
3°C | 22°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 17h
Zvečer bo na Primorskem pihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
7°C
18°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Sklep o javni razgrnitvi dopolnjenega osnutka ......


GOSPODARSTVO, OBVESTILA, EVROPSKI PROJEKTI

| |
27.01.2015      15:40
A A

Sklep o javni razgrnitvi dopolnjenega osnutka sprememb in dopolnitev Občinskega podrobnega prostorskega načrta Mestno središče v ŠempetruDeli:

Župan Občine Šempeter-Vrtojba je sprejel Sklep o javni razgrnitvi dopolnjenega osnutka sprememb in dopolnitev Občinskega podrobnega prostorskega načrta Mestno središče v Šempetru, ki si ga lahko ogledate TUKAJ.
 

Dopolnjeni osnutek sprememb in dopolnitev OPPN bo javno razgrnjen v prostorih Občine Šempeter-Vrtojba, Trg Ivana Roba 3a, Šempeter pri Gorici, kjer bo ogled možen v času uradnih ur in na občinski spletni strani. Razgrnitev bo trajala od vključno torka, 3. februarja 2015, do vključno srede, 18. februarja 2015.


Javna obravnava dopolnjenega osnutka sprememb in dopolnitev OPPN bo potekala v sredo, 11. februarja 2015, v sejni sobi Občine Šempeter-Vrtojba s pričetkom ob 17.30.


Pripombe na razgrnjen dopolnjeni osnutek sprememb in dopolnitev OPPN lahko vsi zainteresirani ustno podajo na javni obravnavi, jih v času trajanja javne razgrnitve v pisni obliki posredujejo Občini Šempeter-Vrtojba ali jih v času trajanja javne razgrnitve posredujejo na elektronski naslov info@sempeter-vrtojba.si.
Priloge:
PDF
sklep o pričetku javne razprave
35679_sklepopricetkujavnerazpravespremembeindopolnitveoppnmestnosredisce.pdf (241,87 KB)

Prenesi vse
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.