Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

pretežno oblačno
Ponoči in v jutranjih urah se bo postopno povsod pooblačilo. Zjutraj bodo na zahodu že možne rahle padavine, drugod bo še suho. Najnižje jutranje temperature bodo od 6 do 11, na obali do 15 stopinj C.
7°C | 18°C
torek, 24.10.2017
4°C | 20°C
sreda, 25.10.2017
4°C | 18°C
četrtek, 26.10.2017
6°C | 20°C
Opozorila
Sobota, 21.10.2017 ob 16h
V nedeljo popoldne bo na Primorskem zapihala zmerna do močna burja, ki bo do ponedeljka zjutraj oslabela. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h.
7°C
18°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Kronika

Policisti še iščejo roparja enega od ......


KRONIKA, OBVESTILA

| |
11.01.2012      7:40
A A

Policisti še iščejo roparja enega od gostinskih lokalov v Šempetru pri GoriciDeli:
Včeraj, 10. januarja 2012 ob 18.27 uri, je bila Policija na območju novogoriške policijske uprave obveščena o storjenem kaznivem dejanju ropa v Šempetru pri Gorici. V enega od tamkajšnjih gostinskih lokalov je namreč vstopil neznani moški, ki je imel čez glavo poveznjeno črno kapo z izrezom za oči, oblečen pa je bil v temnejša oblačila. Po dosedanjih ugotovitvah policistov gre za vitkega mlajšega moškega, velikega od 175 do 180 centimetrov.

Od tamkajšnje natakarice je storilec zahteval denar, svojo grožnjo pa je podkrepil z nožem v roki. Storilec je nato vzel gostinsko denarnico z manjšo vsoto denarja in s kraja pobegnil neznano kam.

V zvezi z obravnavanim primerom sta bila obveščena tudi preiskovalna sodnica Okrožnega sodišča in pristojno Okrožno državno tožilstvo v Novi Gorici. Šempetrski policisti storilca še iščejo in zbirajo obvestila v smeri suma storitve kaznivega dejanja Ropa po določilu 1. odstavka 206. člena Kazenskega zakonika.

Policisti zaprošajo vse morebitne očividce, ki bi lahko v zvezi z ropom nudili koristne informacije v zvezi z razjasnitvijo vseh okoliščin omenjenega kaznivega dejanja, da pokličejo šempetrske policiste - Policijska postaja Šempeter pri Gorici, V Mlinu 2, 5290 Šempeter pri Gorici, telefon: (05) 393 52 50) oz. najbližjo policijsko postajo ali interventno številko Policije 113 oz. naslednji anonimni telefon Policije:  080 1200.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.