Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 29.06.2017

delno oblačno
V prvem delu noči bodo nevihte s krajevnimi neurji od zahoda zajele večji del Slovenije, v drugem delu noči pa prehodno povečini ponehale.
18°C | 27°C
petek, 30.06.2017
16°C | 25°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 25°C
nedelja, 02.07.2017
16°C | 26°C
ponedeljek, 03.07.2017
14°C | 27°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 18h
Do sredine noči so ob nevihtah še možna krajevna neurja. Močni sunki zahodnega vetra in nalivi bodo ob prehodu hladne fronte najprej (okoli 22. ure) zajeli obalo, nato pa v približno treh urah prešli vso Slovenijo.
18°C
27°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Imenovan vršilec dolžnosti direktorja EZTS


EVROPSKI PROJEKTI

| |
09.07.2012      11:21
A A

Imenovan vršilec dolžnosti direktorja EZTSVršilec dolžnosti direktorja Marjan Pintar, univ. dipl. prav., bo funkcijo opravljal nepoklicno.
Vršilec dolžnosti direktorja Marjan Pintar, univ. dipl. prav., bo funkcijo opravljal nepoklicno.
Deli:

V ponedeljek, 9. julija 2012, je v dvorani občinskega sveta Občine Gorica potekala že četrta seja skupščine Evropskega združenja za teritorialni razvoj »Območje občin: Comune di Gorizia (I), Mestna občina Nova Gorica (SLO) in Občina Šempeter-Vrtojba (SLO)«. Glavna tema je bila imenovanje vršilca dolžnosti direktorja EZTS, ki bo poleg skupščine drugi organ upravljanja. Za pospešitev potrebnih postopkov za zagotavljanje operativne sposobnosti EZTS in do izvedbe postopka javne izbire, ki mora biti zaključen najkasneje do 31. decembra 2012, je bila za prehodno zagonsko obdobje EZTS funkcija vršilca dolžnosti direktorja podeljena gospodu Marjanu Pintarju, ki bo funkcijo opravljal nepoklicno. V nadaljevanju so zbrani pod vodstvom predsedujočega Franca Frattinija spregovorili še o funkciji EZTS v novem finančnem okvirju  za programsko obdobje EU 2014-2020.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.