Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 25.11.2017

oblačno
Ponoči se bo od zahoda postopoma pooblačilo, nekaj jasnine bo zjutraj še na severovzhodu. Tam bo ponekod pihal jugozahodnik. Najnižje jutranje temperature bodo od 0 do 6, na Primorskem od 7 do 10°C.
8°C | 14°C
nedelja, 26.11.2017
7°C | 9°C
ponedeljek, 27.11.2017
-5°C | 10°C
torek, 28.11.2017
-5°C | 9°C
sreda, 29.11.2017
5°C | 11°C
Opozorila
Petek, 24.11.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
14°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Predstavitev možnosti financiranja ......


GOSPODARSTVO

| |
04.10.2012      20:31
A A

Predstavitev možnosti financiranja podjetniških projektov z evropskimi sredstviDeli:

V okviru Evropskega tedna podjetništva bo 16. oktobra 2012 v City hotelu v Ljubljani, predstavitev možnosti financiranja podjetniških projektov z evropskimi sredstvi v okviru programa instrumentov finančnega inženiringa.

Mala in srednja podjetja, ki v Sloveniji predstavljajo hrbtenico uspešnega gospodarstva in so ključni dejavnik njegove rasti, se v času gospodarske krize srečujejo z velikimi težavami pri pridobivanju finančnih sredstev za razvojna vlaganja in financiranje obratnih sredstev. Z namenom reševanja likvidnostnih problemov in lažjemu dostopu do virov financiranja bo  predstavljen »Program instrumentov finančnega inženiringa (PIFI) za mala in srednja podjetja«, za možnosti sofinanciranje aktivnosti z evropskimi sredstvi.


Predstaviti želijo tudi Vrednotenja ukrepov za spodbujanje raziskovalno razvojnih aktivnosti v gospodarstvu in institucijah znanja. Gre za ukrepe nekdanjega Ministrstva za visoko šolstvo, znanost in tehnologijo v okviru Operativnega programa krepitve regionalnih razvojnih potencialov, prednostna usmeritev 1.1 Izboljšanje konkurenčne sposobnosti podjetij in raziskovalna odličnost in Operativnega programa razvoja človeških virov, prednostna usmeritev 1.1. Strokovnjaki in raziskovalci za konkurenčnost podjetij in prednostni usmeritvi: 1.3. Štipendijske sheme in 3.3. Kakovost, konkurenčnost in odzivnost visokega šolstva.

Podrobnosti programa Evropskega tedna podjetništva najdete na spletni strani:
www.japti.si/novinarsko-sredisce/dogodki-japti/z-nami-uspesneje-na-tuje-trge

Dostop je možen preko 3 japtijevih spletnih portalov:
www.japti.si
www.imamidejo.si
www.podjetniski-portal.si
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Šempeter-Vrtojba!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
November 25 26 27 28 29 30 1 2 3 4
25.11.2017
Danes ni dogodkov.
29.11.201 | Tečaji in delavnice
Načrt denarnega toka, ki zadovolji banko
29.11.2017 | Ostalo
Konferenca INFOSEK
02.12.2017 | Tečaji in delavnice
Praktične in nosljive pričeske v letu 2017
02.12.2017 | Družabni dogodki
Shod parkeljnov po vrtojbenskih ulicah

Bodite prvi pri oddaji mnenja.