Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za torek, 21.08.2018

pretežno jasno
Zvečer se bo povsod razjasnilo, ponoči bo precej jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, ob morju okoli 20 °C.
17°C | 32°C
sreda, 22.08.2018
17°C | 32°C
četrtek, 23.08.2018
17°C | 32°C
petek, 24.08.2018
17°C | 29°C
Opozorila
Ponedeljek, 20.8.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
32°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

Gledališka predstava- Ženitni oglas


KULTURA

| |
21.11.2017      15:06
A A

Gledališka predstava- Ženitni oglasDeli:

V torek 14. novembra 2017, je Zavod za turizem in šport Radenci skupaj s Kulturnim društvom MIM priredil gledališko komedijo z naslovom Ženitni oglas.  Za Kulturno društvo MIM je bila to prva predstava v Prlekiji, do zdaj sta imela predstave samo na levem bregu reke Mure.

MACHO IN MEJKE  sta se na odrske deske vrnila  s samostojno predstavo, ki pa vseeno ni tako samostojna. V veliko zadovoljstvo njima je, da ju je k sodelovanju povabila diplomirana igralka in tekstopiska Dunja Zupanec.  Dunja že vrsto let  deluje v SNG Drama Ljubljana, SNG Drama Maribor, Mestno gledališče Koper ter Ptuj, Lutkovno gledališče Maribor, Talija v Celju, Off produkcije z Živadinovom, JSKD..., sinhronizira risane junake na RTV Slovenija in POP TV in še bi lahko naštevali. Sedaj pa tudi s Kulturnim društvom MIM, kjer se njima je na odru pridružila še dolgoletna prijateljica, igralka in režiserka Danica Kardoš.

Predstava Ženitni oglas, je duhovita črna komedija, ki se začne z romantičnim zmenkom v dvoje, nato prerase v "trojček", ki ga prekine nenaklepni umor, za katerega se izkaže, da morda le ni bil to, kar se zdi. In tako se je naš kaotični večer, poln preobratov in situacijske komike šele začel. Kako se pa konča in kdo bo koga ter kdo bo s kom? To je bila nit celotne komedije, ki nas ni pustila ravnodušnih, pa tudi brezdušnih ne.

Komedija, je privabila veliko občinstva iz Radencev ter bližnje okolice.

Režija in besedilo: Dunja Zupanec
Glasba: Nejc Kovač
Scenografija: Tara Šenveter
Kostumografija: Edita Lindner
Luč: Andrej Horvat
Igrajo:
Matilda: Danica Kardoš
Milan: Boštjan Sinic
Gregor: Matej Mertuk
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Radenci!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!