Logo MojaObčina.si

Radenci

JUTRI
16°C
3°C
SRE.
20°C
10°C
1208

Rekreativni turnir Občine Radenci v namiznem tenisu

V organizaciji Zavoda za turizem in šport Radenci je v petek v Večnamenski športni dvorani Radenci potekal turnir v namiznem tenisu. Udeležilo se ga je 18 tekmovalcev.

 

Zelo dobro organiziran turnir je potekal na treh mizah. Tekmovalci so se pomerili v posamičnih bojih v dveh starostnih skupinah, in sicer:

 

  • do 15 let
  • nad 15 let

 

Na začetku so se spopadli udeleženci po predskupinah, največ po tri – vsak z vsakim, nato še v izločilnih bojih. V izločilne boje sta se uvrstila prva dva tekmovalca iz skupine. Najboljšim na turnirju so podelili medalje.

 

Zmago v konkurenci do 15 leta je z izjemno igro dosegel Nino Klemenčič, drugo mesto je pripadlo Niku Mariču tretje pa je osvojil Žiga Berden, medtem ko je v kategoriji nad 15 let slavil Marko Kreft, drugi je bil Darko Zorko, tretji pa Aleš Vučina. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi