Logo MojaObčina.si

Preddvor

DANES
3°C
-6°C
JUTRI
6°C
-7°C
3545

Kolesarimo za celiakijo

Matjaž Golob, srčni kolesar, si je v okviru humanitarne akcije KOLESARIMO ZA CELIAKIJO zadal, da bo v dveh tednih prikolesaril do vseh 212 »mestnih hiš« v Sloveniji. Kolesarjenje je namenjeno osveščanju o celiakiji in izzivih bolnikov s to neozdravljivo boleznijo. Tako se v sklopu 4. etape, ki poteka od Bovca do Kamnika, 10. avgusta ustavil tudi v Preddvoru. Popolnoma razumljivo je, da je časovnica pri takih podvigih precej ohlapna, vendar smo kljub kratkemu postanku uspeli izmenjati nekaj besed o projektu ter o njegovi ljubezni do kolesa in kako je to ljubezen združil z dobrim namenom. Veseli smo, da lahko tudi mi dodamo kamenček podpore v mozaik osveščanja o celiakiji.

Njegovo pot lahko spremljate na gps.blackblox.si, uporabniško ime: matjaz.g1@siol.net, geslo: c10fd64307

Srečno, Matjaž!
Zavod za turizem Preddvor

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi