Logo MojaObčina.si

Preddvor

DANES
30°C
17°C
JUTRI
28°C
17°C

Sreča je srečanje

Poletje se počasi končuje in ja, bilo je polno čudovitih skavtskih dogodivščin. Za nami so trije poletni tabori; eden za četo (15. 7. – 21. 7.), eden za klan (22. 7. – 30. 7.) in na koncu še prav poseben (zgodi se le na nekaj let) vseslovenski tabor skavtskih voditeljev (5. 8. – 11. 8.).

Voditelj mora imeti prav srečo, da je v njegovem času voditeljstva organiziran tudi vseslovenski tabor voditeljev. Ta sreča je letos doletela tudi naše voditelje stega Preddvor1. Z geslom: Sreča je Srečanje, smo širili srečo med ljudi. Najprej smo preddvorski voditelji dva dni srečo prinašali in pomagali na ZMP taboru za otroke v Kranjski Gori, nato pa smo preostalih pet dni osrečevali skupaj še vse voditelje, ki smo se zbrali v Želodniku. In res je prav posebna sreča, ko se na takem taboru sreča 500 slovenskih skavtskih voditeljev.

Več o samem taboru si lahko preberete na skavtski spletni strani Srečanje

BiPi!

Povezave

Skavt
Facebook

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi