Logo MojaObčina.si

Preddvor

JUTRI
22°C
16°C
SOB.
21°C
10°C
Deli

Novembrske aktivnosti Večgeneracijskega centra Gorenjske v Preddvoru

Večgeneracijski center Gorenjske v novembru vabi na več brezplačnih dejavnosti, ki se bodo dogajale v Preddvoru, na Zgornji Beli in v Tupaličah. Poleg že utečenih vsakomesečnih vadb joge, kundalini joge in umovadbe, se lahko skupaj družite ob tomboli, obiščete Malo šolo nasvetov  o novorojenčku za babice in dedke, se lotite sporazumevanja v angleščini, se poučite o pripravi čajev za domačo rabo ali pa se izurite v pripravi kvašenih parkljev. Vse aktivnosti so brezplačne, zaželene pa so prijave na  Medgeneracijski center Kranj 041 724 134 ali mck-prijava@luniverza.si.

Podrobnosti si preberite v priloženi zgibanki ali v rubriki Dogodki.

P.L.Premru

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi