Logo MojaObčina.si

Preddvor

DANES
0°C
-5°C
JUTRI
4°C
-2°C
Deli
3164

Gradnja vodovoda v vasi Mače - obvestilo

Obveščamo Vas, da se bo v drugi polovici letošnjega leta pričela gradnja vodovoda iz Bašlja proti Mačam. V prvi fazi naj bi se do prve polovice leta 2018 zgradil vodovod do obstoječega sistema v Mačah, istočasno pa na novo priklopili objekti v zahodnem delu naselja, ki trenutno še nimajo pitne vode.

Sistem bo po izgradnji prevzela Komunala Kranj, objektom, ki so priklopljeni na obstoječi sistem, pa bo potrebno namestiti vodomere.

Na sliki je predstavljen potek gradnje vodovoda.

Trenutno je v pripravi projektna dokumentacija za pridobitev gradbenega dovoljenja. V kolikor bo potekalo vse po načrtih (tudi pridobitev služnosti) predvidevamo, da bo dovoljenje izdano do spomladi.  Sledi postopek javnega naročanja za izbor izvajalca. Vse nadaljnje informacije bodo objavljene na spletni strani.

Skladno s strategijo občine za izgradnjo kanalizacijskega omrežja in vodovoda je začetek druge faze predviden po letu 2022.

 
Klavdija Zima

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!