Logo MojaObčina.si

Preddvor

DANES
3°C
-2°C
JUTRI
3°C
-7°C
3545

Razpis za tajnika preddvorske občine

Na Občini Preddvor so objavili javni natečaj za zasedbo delovnega mesta tajnika občine. Od kandidatov poleg v razpisu navedene izobrazbe pričakujejo izkušnje pri delu v občinski upravi, zlasti znanje upravnega vodenja in upravljanja kadrovskih virov, pomembno pa je tudi dobro poznavanje področja financ. Izbrani kandidat (oziroma kandidatka) pa predvidoma ne bo vodil le preddvorske občinske uprave: občini Preddvor in Jezersko namreč v bližnji prihodnosti načrtujeta ustanovitev skupne občinske uprave, katero naj bi vodila prav na tem natečaju izbrana oseba. Ustanovitev skupne pisarne bosta oba občinska sveta obravnavala že na naslednji seji.

Natečaj za prosto uradniško delovno mesto tajnik občine si lahko ogledate v priloženem dokumentu.
LP

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!