Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.02.2018

pretežno oblačno
Danes bo na Primorskem sončno, drugod povečini oblačno. Rahlo sneženje bo povsod ponehalo. Popoldne se bo tudi na severovzhodu delno zjasnilo. Ponekod bo pihal severovzhodni veter na Primorskem zmerna do močna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -3 do 1, na Primorskem do 8 °C.
0°C | 0°C
nedelja, 25.02.2018
-11°C | -3°C
ponedeljek, 26.02.2018
-14°C | -4°C
torek, 27.02.2018
-11°C | -2°C
Opozorila
Sobota, 24.2.2018 ob 10h
Najmočnejši sunki burje na Primorskem bodo ponekod presegali hitrost 100 km na uro.
0°C
0°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Javni poziv promotorjem k oddaji vloge o ......


GOSPODARSTVO, OBČINSKE

| |
25.07.2017      14:56
A A

Javni poziv promotorjem k oddaji vloge o zainteresiranosti za izvedbo projekta »Zbirni center Preddvor«Deli:

Občina Preddvor poziva vse potencialne promotorje, da oddajo svoje vloge o zainteresiranosti za izvedbo projekta "Zbirni center Preddvor". Načrtujejo namreč izgradnjo zbirnega centra odpadkov, ki ga bodo postavili v bližini čistilne naprave v Tupaličah. Občani bodo v njem lahko predali ločeno zbrane frakcije in ostale večje kosovne odpadke ter nevarne odpadke v nadaljnjo predelavo in sortiranje.

Občina kot javni partner predvideva realizacijo projekta v okviru javno zasebnega partnerstva, pri čemer je glede medsebojnih razmerij pripravljena analizirati predloge potencialnih promotorjev ter jih v skladu z javnimi interesi tudi vključiti, hkrati pa opozarja, da ne razpolaga z zadostnimi proračunskimi sredstvi za realizacijo. Izhodiščno razmerje bo tako koncesija, podeljena za 10 ali 15 let, projekt pa naj bi izvedel in financiral zasebni partner.

Javni poziv (z opisom in načinom izvedbe projekta ter pogoji in pojasnili glede oddaje vlog, katere na Občini Preddvor pričakujejo do vključno 7. avgusta 2017) si lahko ogledate v priloženem dokumentu.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Občina Preddvor? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Občina Preddvor
Občina Preddvor
Dvorski trg 10
Tel:(04) 275 10 00

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo