Logo MojaObčina.si

Preddvor

DANES
3°C
-2°C
JUTRI
3°C
-7°C
2602

Vabilo na dvodnevno strokovno ekskurzijo – Kras in Goriška Brda 29. in 30. september 2017

Program ekskurzije:
Petek, 29.9.2017

- odhod iz Preddvora v jutranjih urah in vožnja mimo Ljubljane do Škocjanskih jam. Sledi sprehod po učni poti do razgledne točke (predstavitev reke Reke in Škocjanskih jam), ogled kraške vasice Matavun in muzejskih zbirk;

- na Krasu ogled tipične turistične kmetije v vasi Tomaj ali Avber, degustacija terana in bele vitovske grganje ter kraških mesnih specialitet. Ogled vasi Štanjel;

- večerja in nočitev na Krasu.

Sobota, 30.9.2017

- v Goriških Brdih ogled znane vinske kleti in mesteca Šmartno, vzpon na razgledni stolp;

- obisk kompleksa Dvor - uspešne turistične zgodbe, ki jo vodita ga. Zdenka in Klara Truden;

- v Vipavski dolini ogled tipične vinogradniško-turistične kmetije in mesteca Vipavski Križ;

- povratek na Jezersko čez prelaz Col in Hrušica v večernih urah.

 

Podrobnejši program bodo prijavljeni na izlet dobili nekaj dni pred odhodom. Program se lahko še nekoliko spremeni.

 

Okvirna cena ekskurzije na osebo znaša 50 eur (cena vključuje prevoz, strokovno vodenje, vstopnine, polpenzion, prigrizke na poti) in je odvisna od števila prijavljenih. Ekskurzijo delno financira Občina Preddvor. Ekskurzija je namenjena vsem občankam in občanom, saj je program pester in zanimiv.

 

Vse zainteresirane za udeležbo na ekskurziji prosimo, da svojo udeležbo potrdite najkasneje do ponedeljka, 25.9.2017, do 10. ure na telefon Občine Preddvor, 04 27 51 000 ali na e-naslov obcina.preddvor@siol.net 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!