Logo MojaObčina.si

Preddvor

DANES
2°C
-4°C
JUTRI
3°C
-8°C
3328

Preddvorski župan je na tradicionalnem decembrskem sprejemu gostil občane, stare 90 let in več

V četrtek, 7. decembra 2017 dopoldne je preddvorski župan Miran Zadnikar priredil sprejem za občane stare 90 in več let. Takšnih je v občini je trenutno 26, srečanja pa se jih je udeležilo osem.  Med njimi je bila druga najstarejša, 101 leto stara Manca Rogelj iz Potoč, prvič pa sta bila na srečanju Marija Klanjšek in Emil Hafner. »Vedno znova se veselim srečanja z vami. Žal letos z nami ni najstarejše, Frančiške Zorman iz Bašlja, je pa druga najstarejša, ki je prav tako stara že čez 100 let. Upam, da se naslednje leto spet vidimo, v še večjem številu,« je župan nagovoril najstarejše občane, katere so ob tej priložnosti pogostili in obdarili, nekaj pesmi pa so jim zapele Josipinke, pevke Ženskega pevskega zbora Josipine Turnograjske Društva upokojencev Preddvor. Poleg starostnikov pa so župana obiskale tudi Gelike, predstavnice skupine za ročna dela, ki deluje pri DU Preddvor, ki so tako kot vsako leto prinesle copatke za preddvorske novorojenčke.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij