Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
26°C
14°C
JUTRI
25°C
8°C
1259

Osmi marec


Minilo je že leto dni, odkar so tudi pri nas odkrili prvi primer koronavirusa. Potem se je ta nevidni sovražnik nezadržno širil po vsej državi. K preprečevanju širjenja virusa so veliko pripomogli zaposleni v zdravstvu in zaposleni v domovih za starejše občane.


Tudi na Polzeli imamo dom upokojencev. Zaposlenim so se danes zahvalile prostovoljke Krajevne organizacije Rdečega križa Polzela in Župnijske Karitas Polzela. Predstavnici omenjenih humanitarnih organizacij in poveljnik Občinskega štaba Civilne zaščite so najprej obiskali Dom upokojencev Polzela. 108 zaposlenim so podarili skromna darila ter pisemca z lepimi željami in prošnjami, naj takšni ostanejo še naprej.


Vsi trije so potem obiskali še Zdravstveni dom Polzela in Lekarno Polzela. Zaposlenim v obeh kolektivih so se zahvalili za vso pomoč, ki so jo v teh časih nudili občankam in občanom Občine Polzela ter drugim. 

 

Igor Pungartnik

Fotografije: Tone Tavčer, Blaž Jelen

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi