Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
23°C
17°C
JUTRI
26°C
11°C
718

Člani Društva upokojencev Polzela že aktivno športajo


Ko je vlada malo sprostila ukrepe glede druženja, smo nekateri člani društva že začeli izvajati športne dejavnosti. Naše članice in člani so športno aktivni v naslednjih disciplinah:                                                                                                                                                                                                   

pohodništvo (lunohodci), kegljanje s kroglo na vrvici, metanje pikada, metanje kovinskih obročev na trn, kolesarjenje, balinanje, streljanje z zračno puško, šah in ribolov. Steznega kegljanja se tokrat še ne udeležujemo. Želimo si, da bi bilo športno aktivnih kar največ naših članic in članov, saj bi radi razširili paleto športnih aktivnosti. O njih sproti obveščamo v Polzelanu, na naših oglasnih deskah pri Kulturnem domu in prostorih društva, na svoji spletni strani društva in spletni strani Občine Polzela. Potekajo ob torkih, četrtkih in petkih.


Vljudno vabljeni.
Boris Turk

     

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi