Logo MojaObčina.si

Polzela

DANES
26°C
14°C
JUTRI
25°C
8°C
2340

Obdaritev ob osmem marcu

Minilo je že leto dni, odkar so tudi pri nas odkrili prvi primer koronavirusa. Potem se je ta nevidni sovražnik nezadržno širil po vsej državi. K preprečevanju širjenja virusa so veliko pripomogli zaposleni v zdravstvu in domovih za starejše občane.


Tudi na Polzeli imamo dom upokojencev. Zaposlenim so se danes zahvalile prostovoljke Krajevne organizacije Rdečega križa Polzela in Župnijske Karitas Polzela. Predstavnici omenjenih humanitarnih organizacij in poveljnik Občinskega štaba Civilne zaščite Polzela so najprej obiskali Dom upokojencev Polzela. 108 zaposlenim so podarili skromna darila ter pisemca z lepimi željami in prošnjami, naj takšni ostanejo še naprej.


Vsi trije so potem obiskali še Zdravstveni dom Polzela in Lekarno Polzela. Zaposlenim v obeh ustanovah so se zahvalili za dragoceno pomoč, ki so jo v teh časih nudili občankam in občanom Občine Polzele ter drugim.  

Igor Pungartnik

Fotografije: Tone Tavčer

     

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi