Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 18.08.2018

jasno
Ponoči bo večinoma jasno. Zjutraj se bo na jugovzhodu rahlo pooblačilo. Najnižje jutranje temperature bodo večinoma od 13 do 16, ob morju okoli 19 °C.
15°C | 30°C
nedelja, 19.08.2018
15°C | 31°C
ponedeljek, 20.08.2018
17°C | 31°C
torek, 21.08.2018
16°C | 31°C
Opozorila
Petek, 17.8.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
15°C
30°C
jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Program ob občinskem prazniku občine Poljčane...


OBČINSKE

| |
30.05.2017      13:34
A A

Program ob občinskem prazniku občine PoljčaneDeli:

Letošnji praznik občine Poljčane bo potekal v znamenju 10-letnice občine. Bogat program se je začel že v petek, 26. maja, z izobraževanjem o varnosti v cestnem prometu, in se nadaljeval v soboto z 9. poljčanskim tekom.

Že jutri si lahko ogledate dogodek Skrivnosti zeliščnega vrta pri cerkvi Sv. Križa v Zgornjih Poljčanah, ki bo potekal v organizaciji Društva zeliščarjev Dravinjske doline. V četrtek ob 12:00 se boste lahko udeležili dneva odprtih vrat Čebelarskega društva Poljčane, dan pa se bo prevesil v večer z zaključnim recitalom učencev Glasbene šole Slovenska Bistrica ob 19:00 v prostorih glasbene šole.

V petek po dnevu odprtih vrat Združenja šoferjev in avtomehanikov sledi osrednja občinska prireditev ob občinskem prazniku, ki bo ob 19:00 v telovadnici OŠ Kajetana Koviča Poljčane. Tudi vikend bo pester: tekma za ribiškega carja, promenadni koncert godbe na pihala, 8. kolesarski vzpon na Boč ter vožnja starodobnikov skozi Poljčane – vse to se bo zvrstilo v soboto, 3. junija. Program pa bo sklenil nedeljski Pohod družin k stolpu na Boču.

Obeta se razgiban, poučen in prazničen konec tedna, ki bo zagotovo vsem udeležencem ostal v lepem spominu. Več o programu si lahko preberete tukaj.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Poljčane!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!