Logo MojaObčina.si

Oplotnica

DANES
26°C
13°C
JUTRI
28°C
13°C
Deli
2554

ZBOR ČLANOV KARATE KLUBA OPLOTNICA

V soboto, 3.3.2018 smo se člani Shotokan karate kluba Oplotnica družili na rednem letnem zboru članov v gostišču Pozne v Oplotnici, ki ga enkrat letno, na podlagi Statuta društva, sklicuje upravni odbor. Zbora članov se je na povabilo udeležil tudi župan občine Oplotnica  Matjaž Orter, ki je izrekel čestitke za dosežene klubske uspehe. Prisotni so bili seznanjeni z letnim in finančnim poročilom za 2017 in delovnim programom ter finančnim načrtom za leto 2018, ki sta jih predstavila predsednik kluba Boštjan Hmelak in klubski blagajnik Borut Valenčak. V letu 2017 smo v klubu izvedli številne uspešne aktivnosti ter pod vodstvom trenerja Jerneja Blatnik in Sebastijana Kantužer dosegli načrtovane športne rezultate. Od odmevnejših je zagotovo osvojitev petih medalj na državnem prvenstvu (dve zlati in tri bronaste). V tekmovanju za Pokal Slovenije, smo osvojili 2 zlate, 1 srebrno in 3 bronaste medalje ter prvenstvo zaključili z enim pokalnim zmagovalcem. Na izbranih mednarodnih tekmah in turnirjih v Sloveniji in v tujini smo osvojili  skupno 80 medalj.

Ker se je letos iztekel 4 letni mandat članov organov kluba so bile na dnevnem redu tudi volitve. Po predlogu kandidacijske komisije so bili izvoljeni novi člani organov kluba, ki pa so ostali v enaki sestavi kot pred volitvami, do menjava je prišlo samo v upravnem odboru, kjer je bil na mesto podpredsednika kluba, izvoljen glavni klubski trener Jernej Blatnik. Po sklepu upravnega odbora je bil Miha Valenčak razglašen za najuspešnejšega klubskega tekmovalca za leto 2017. Slednji je bil državni prvak v kategoriji mlajših kadetov, dobitnik zlatih medalj  na dveh konkurenčno najmočnejših turnirjev v Sloveniji (Postojna in Trbovlje) in redki so bili turnirji in mednarodne tekme s katerih se je vračal brez osvojene medalje. Iz rok predsednika kluba je za te uspehe prejel pokal in praktično darilo. Po zaključku uradnega dela je sledil družabni del in pogostitev.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi