Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 16.07.2018

pretežno oblačno
Dopoldne se bo delno zjasnilo. Popoldne bo spremenljivo oblačno, pojavljale se bodo krajevne plohe in nevihte. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 28 °C.
14°C | 27°C
torek, 17.07.2018
16°C | 28°C
sreda, 18.07.2018
14°C | 29°C
četrtek, 19.07.2018
15°C | 30°C
petek, 20.07.2018
14°C | 30°C
Opozorila
Ponedeljek, 16.7.2018 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
27°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

ZBOR ČLANOV KARATE KLUBA OPLOTNICA


ŠPORT

| |
05.03.2018      6:50
A A

ZBOR ČLANOV KARATE KLUBA OPLOTNICADeli:

V soboto, 3.3.2018 smo se člani Shotokan karate kluba Oplotnica družili na rednem letnem zboru članov v gostišču Pozne v Oplotnici, ki ga enkrat letno, na podlagi Statuta društva, sklicuje upravni odbor. Zbora članov se je na povabilo udeležil tudi župan občine Oplotnica  Matjaž Orter, ki je izrekel čestitke za dosežene klubske uspehe. Prisotni so bili seznanjeni z letnim in finančnim poročilom za 2017 in delovnim programom ter finančnim načrtom za leto 2018, ki sta jih predstavila predsednik kluba Boštjan Hmelak in klubski blagajnik Borut Valenčak. V letu 2017 smo v klubu izvedli številne uspešne aktivnosti ter pod vodstvom trenerja Jerneja Blatnik in Sebastijana Kantužer dosegli načrtovane športne rezultate. Od odmevnejših je zagotovo osvojitev petih medalj na državnem prvenstvu (dve zlati in tri bronaste). V tekmovanju za Pokal Slovenije, smo osvojili 2 zlate, 1 srebrno in 3 bronaste medalje ter prvenstvo zaključili z enim pokalnim zmagovalcem. Na izbranih mednarodnih tekmah in turnirjih v Sloveniji in v tujini smo osvojili  skupno 80 medalj.

Ker se je letos iztekel 4 letni mandat članov organov kluba so bile na dnevnem redu tudi volitve. Po predlogu kandidacijske komisije so bili izvoljeni novi člani organov kluba, ki pa so ostali v enaki sestavi kot pred volitvami, do menjava je prišlo samo v upravnem odboru, kjer je bil na mesto podpredsednika kluba, izvoljen glavni klubski trener Jernej Blatnik. Po sklepu upravnega odbora je bil Miha Valenčak razglašen za najuspešnejšega klubskega tekmovalca za leto 2017. Slednji je bil državni prvak v kategoriji mlajših kadetov, dobitnik zlatih medalj  na dveh konkurenčno najmočnejših turnirjev v Sloveniji (Postojna in Trbovlje) in redki so bili turnirji in mednarodne tekme s katerih se je vračal brez osvojene medalje. Iz rok predsednika kluba je za te uspehe prejel pokal in praktično darilo. Po zaključku uradnega dela je sledil družabni del in pogostitev.


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Oplotnica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Julij 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
16.07.2018
Danes ni dogodkov.
22.07.201 | Družabni dogodki
Enodnevno kopanje v Izoli
22.07.201 | Družabni dogodki
Enodnevno kopanje v Izoli

Bodite prvi pri oddaji mnenja.