Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 24.06.2017

pretežno oblačno
Danes bo deloma sončno s popoldansko spremenljivo oblačnostjo. Sredi dneva in popoldne bodo nastale krajevne nevihte. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 29 do 34 stopinj C.
20°C | 33°C
nedelja, 25.06.2017
19°C | 30°C
ponedeljek, 26.06.2017
18°C | 30°C
torek, 27.06.2017
18°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 33°C
Opozorila
Sobota, 24.6.2017 ob 9h
V večjem delu Slovenije bo danes toplotna obremenitev še visoka.
20°C
33°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Drago Saje častni član


NOVICE

| |
19.03.2017      10:10
A A

Drago Saje častni članDeli:

Na letnem občnem zboru Društva upokojencev Mirna Peč je bilo še posebno slovesno. Za večletno uspešno delo v društvu  je naziv častnega člana prejel   Drago Saje, ki je društvo vodil 20 let, 4-letni mandat pa kot podpredsednik. S svojim delom je pripomogel k ohranjanju in  razpoznavnosti ter ugledu društva. Med drugimi je bil  pobudnik ustanovitve Pevskega zbora Rožmarin in še vedno aktivno sodeluje v njem. Listino o imenovanju mu je podelila predsednica društva Majda Zagorc.

Za delovanje v društvu pa je  Drago Saje prejel še veliko zlato plaketo Zveze društev upokojencev Slovenije, ki mu je je podelil podpredsednik Pokrajinske zveze Dolenjske in Bele Krajine Dušan Krašovec.

 

Ponosni smo, da je naš član prejemnik tako visokega priznanja.

 

Čestitamo!
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Mirna Peč!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!