Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.07.2018

pretežno oblačno
Ponoči bo pretežno oblačno, zjutraj se bo dež od vzhoda razširil nad osrednji del države, vmes bo tudi kakšna nevihta. Na zahodu bo ostalo večinoma suho. Zjutraj bo zapihal veter severnih smeri, na Primorskem povečini šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 17, ob morju okoli 19 °C.
17°C | 26°C
ponedeljek, 23.07.2018
16°C | 26°C
torek, 24.07.2018
15°C | 28°C
sreda, 25.07.2018
16°C | 29°C
četrtek, 26.07.2018
17°C | 29°C
Opozorila
Nedelja, 22.7.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
26°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Srečanje upokojencev na Malem Kalu


DRUŠTVA

| |
12.06.2017      20:07
A A

Srečanje upokojencev na Malem KaluDeli:

Tudi letos je društvo mirnopeških upokojencev za svoje člane  organiziralo srečanje na Malem Kalu, na Barbovi kmetiji z namenom, da   si polepšamo dan ter da za nekaj ur pozabimo na svoje težave in vsakdanje tegobe. Prišli so tudi tisti, ki se zaradi bolezni  težje gibajo in so več ali manj priklenjeni na dom.  Veliko je   starejših osamljenih, ki  potrebujejo  druženje, predvsem pa pogovore s prijatelji in znanci. Tako smo  s skupnim druženjem preživeli nekaj lepih ur. Pevski zbor Rožmarin je zapel in poskrbel za dobro voljo. Mirnopeški harmonikarji pa so nam zaigrali in popestrili popoldan.

 Srečanje smo pripravili s pomočjo sponzorskih sredstev.  Cvetličarna Orhideja, Mirna Peč in Avtoservis Gregor Parkelj Mirna Peč. Hvala !

 

.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DRUŠTVO UPOKOJENCEV MIRNA PEČ? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!