Logo MojaObčina.si

Mirna Peč

DANES
1°C
-2°C
JUTRI
4°C
0°C
Deli
2815

Srečanje upokojencev na Malem Kalu

Tudi letos je društvo mirnopeških upokojencev za svoje člane  organiziralo srečanje na Malem Kalu, na Barbovi kmetiji z namenom, da   si polepšamo dan ter da za nekaj ur pozabimo na svoje težave in vsakdanje tegobe. Prišli so tudi tisti, ki se zaradi bolezni  težje gibajo in so več ali manj priklenjeni na dom.  Veliko je   starejših osamljenih, ki  potrebujejo  druženje, predvsem pa pogovore s prijatelji in znanci. Tako smo  s skupnim druženjem preživeli nekaj lepih ur. Pevski zbor Rožmarin je zapel in poskrbel za dobro voljo. Mirnopeški harmonikarji pa so nam zaigrali in popestrili popoldan.

 Srečanje smo pripravili s pomočjo sponzorskih sredstev.  Cvetličarna Orhideja, Mirna Peč in Avtoservis Gregor Parkelj Mirna Peč. Hvala !

 

.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij