Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.07.2018

pretežno oblačno
Ponoči bo pretežno oblačno, zjutraj se bo dež od vzhoda razširil nad osrednji del države, vmes bo tudi kakšna nevihta. Na zahodu bo ostalo večinoma suho. Zjutraj bo zapihal veter severnih smeri, na Primorskem povečini šibka burja. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 17, ob morju okoli 19 °C.
17°C | 26°C
ponedeljek, 23.07.2018
16°C | 26°C
torek, 24.07.2018
15°C | 28°C
sreda, 25.07.2018
16°C | 29°C
četrtek, 26.07.2018
17°C | 29°C
Opozorila
Nedelja, 22.7.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
17°C
26°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

90 let Antona Goloba


NOVICE

| |
13.06.2017      17:21
A A

90 let Antona GolobaDeli:

Častitljivih 90 let je dopolnil Anton Golob iz Malenske vasi. Po ženo Majdo ni šel daleč, le v  sosednjo vas Jablan. Ustvarila sta si družino,  zgradila hišo in vzgojila tri otroke. Kot mlad kmet je delal različna fizična dela. Leta 1963 je vzel popoldansko obrt in pričel z izdelavo strešnikov. Bil je eden izmed prvih obrtnikov, ki so pričeli s to vrsto dejavnosti. Z izdelavo strešnikov se je ukvarjal vse do upokojitve, sedaj pa uspešno podjetje vodi že tretja generacija. Kljub trdemu delu skozi življenje je še vedno čil in aktiven. Vozi avto, postori kaj okoli hiše in na njivi, udeležuje se nedeljskih maš, zanima pa se za dogajanje doma in po svetu, kar spremlja preko časopisov in televizije. Anton ima osem vnukov in sedem pravnukov, s katerimi se z veseljem druži.  Kakšnih velikih želja nima, želi si le da bi njemu in ženi Majdi zdravje še naprej služilo.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI DRUŠTVO UPOKOJENCEV MIRNA PEČ? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!