Logo MojaObčina.si

Miren-Kostanjevica

DANES
32°C
18°C
JUTRI
32°C
18°C

SRČNI MLAJ V KOSTANJEVICI NA KRASU

V soboto 4. junija smo se zbrali na kržadi pod mlajem, na pobudo Domna Okretič s prav posebnim »srčnim« namenom. Ne le, da bi požagali mlaj in se ob tem malo podružili, ampak, da bi mlaj nažagali na manjše kose, za katere bi lahko vsak od krajanov prispeval svoj dar v dobrodelne namene.
In res, fantje so mlaj  podrli in nažagali. Prisotni vaščani so se hitro potegovali vsak za svoj kos in zanj prispevali svoj dar.

Ob koncu druženja smo zbrani prispevek prešteli in bili pošteno presenečeni!!! Zbrali smo več kot 330 evrov, ki smo jim namenili v dobrodelne namene  - za akcijo Radia 1 – Deželak = Junak - za počitnice otrok iz socialno šibkejših družin.

Akcija je bila zelo dobro in pozitivno sprejeta, polna smeha in dobre volje. Ob zvokih harmonik in petju smo se vaščani veselili dolgo v noč.

Izkazalo se je, da kljub današnjim življenskim razmeram lahko še vedno odpremo srce, stopimo skupaj in z majhno gesto osrečimo sebe in druge.


Sara Spačal

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi